Urząd Gminy Lipnik
Lipnik 20
27-540 Lipnik, Polska
Telefony :
(0-15)869-14-10
(0-15)869-14-19
Fax (0-15)869-17-54
email: ug@lipnik.pl
internet: www.lipnik.pl

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu
o/Lipnik
96 9434 1041 2009 1940 0884 0014
Lipnik

Telefony

Książka telefoniczna

Centrala 15 8691- 410, 15 8691 - 419,

fax. urzędu 15 8691 - 754.
Konto bankowe:

BANK SPÓŁDZIELCZY w TARNOBRZEGU O/LIPNIK

Nr 96 9434 1041 2009 1940 0884 0014

  Stanowisko Nr pokoju Imię i Nazwisko tel. wewnętrzny

1

Wójt Gminy

19

Andrzej Grządziel

42

 

e-mail

 

andrzej.grzadziel@lipnik.pl

 

2

Sekretarz Gminy

21

Wojciech Zdyb

43

  e-mail   sekretarz@lipnik.pl  

3

Skarbnik Gminy

26

Magdalena Zimoląg

49

  e-mail   magdalena.zimolag@lipnik.pl  

4

Przewodniczący Rady Gminy

34

Stanisław Mazur


  e-mail   przewodniczacy@lipnik.pl  

5

Radca Prawny

34

Magdalena Kwiatkowska

47

  e-mail   magdalena.kwiatkowska@lipnik.pl  


6

REFERAT  ORGANIZACYJNY

Kierownik Referatu

9

Mariusz Olech

30

  e-mail    informatyk@lipnik.pl  

7

Stanowisko ds. obsługi Rady Gminy

6

Beata Placha

35

  e-mail  

beata.placha@lipnik.pl

 

8

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu i kadr

20

Karolina Grzegolec

40
   e-mail   karolina.grzegolec@lipnik.pl  

9

Stanowisko ds. oświaty

9

Emilia Piechota

30
   e-mail   emilia.piechota@lipnik.pl  
10 Pomoc Administracyjna 4 Monika Kaczor  
  e-mail      
         
10 Inspektor Ochrony Danych   iod@lipnik.pl  
         

11

REFERAT  SPRAW  OBYWATELSKICH, URZĄD  STANU CYWILNEGO

Kierownik Referatu, Kierownik USC

31

Roman Gawlak

50

  e-mail   usc@lipnik.pl  

12

Stanowisko ds. dowodów osobistych

32

Anna Jaworska

52

  e-mail   dowody@lipnik.pl  

13

Stanowisko ds. obronnych

27

 Diana Dydo

31

  e-mail   diana.dydo@lipnik.pl  

14

REFERAT  ROZWOJU GOSPODARCZEGO

ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA


Kierownik Referatu

23

 Rafał Smoliński

45

  e-mail   rafal.smolinski@lipnik.pl
 

15

Stanowisko ds. zamówień publicznych i drogownictwa

23

Marcin Zieliński

45

  e-mail   drogi@lipnik.pl  

16

Stanowisko ds. inwestycji i promocji gminy

24

Artur Śmigała

46

  e-mail   artur.smigala@lipnik.pl
 

17

Stanowisko ds. rolnictwa
i działalności gospodarczej

33

Agnieszka Sidor

53

  e-mail   agnieszka.sidor@lipnik.pl  
18

Stanowisko ds. ochrony środowiska

24

Katarzyna Szydlak

Joanna Juda - zastępstwo


46

  e-mail
  joanna.juda@lipnik.pl  
19

Stanowisko ds. inwestycji i zamówień publicznych


33


Arkadiusz Kowalczyk


53

   e-mail   arkadiusz.kowalczyk@lipnik.pl  

20

REFERAT   FINANSOWY


Kierownik Referatu

Główny Księgowy- Skarbnik Gminy

26

Magdalena Zimoląg

49

  e-mail   magdalena.zimolag@lipnik.pl  
21 stanowisko ds. księgowości budżetowej 25 Danuta Misiak-Dziarmaga 33
  e-mail      
22 stanowisko ds. księgowości budżetowej 25 Karolina Szczecina 33
  e-mail      
23 stanowisko ds. księgowości budżetowej i wynagrodzeń
25 Katarzyna Kawalec 33
  e-mail      
24 stanowisko ds. wymiaru podatku i opłat
22 Anna Drypa 44
  e-mail      
25 stanowisko ds. księgowości podatkowej
22 Aneta Wojciechowska 44
  e-mail      
26   22 Karolina Kaptur 44
 
     
27 Gminny Ośrodek Kultury we Włostowie   Dyrektor - Sebastian Szymański  
  Centrum Kształcenia w Lipniku    
  e-mail      
         
  Ośrodek Pomocy Społecnej w Lipniku   Kierownik - Maria Stępień  
  e-mail      
         
 
Telewizja internetowa
Kalendarium
Luty
PonWtŚrCzPtSobNdz
          12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Pogoda